Zdjęcia jako unikatowy element aranżacji

paź 16, 15 Zdjęcia jako unikatowy element aranżacji

Przez wielu z nas fotografie są postrzegane przede wszystkim jako pamiątka z ważnych wydarzeń, spotkań rodzinnych czy niezapomnianych podróży. Co zatem stoi na przeszkodzie, by jednocześnie stały się wyjątkową dekoracją naszego mieszkania?

Ozdobienie naszych czterech ścian zdjęciami to świetny sposób na nadanie wnętrzom unikatowego i indywidualnego charakteru. Nie musimy ich przechowywać wyłącznie w albumach lub pamięci komputera. Z powodzeniem możemy powiesić je na ścianie, postawić na komodzie czy regale lub ustawić na biurku, przy którym pracujemy.

Jakie zdjęcia wybrać?

Zanim jednak zdecydujemy się na udekorowanie domu fotografiami, zastanówmy się, które zdjęcia naprawdę chcemy pokazać całemu światu. Pamiętajmy, że będą one dostępne dla wszystkich, którzy zjawią się w naszym domu. Nie sposób przecież przed każdą wizytą znajomych chować fotografie, a tym samym zmieniać wystrój mieszkania.

W związku z tym, najlepiej wybrać zdjęcia uniwersalne, przykładowo z wakacji, ślubu, chrzcin dziecka, wydarzeń rodzinnych, zakończenia szkoły czy wypadów z przyjaciółmi. Wtedy zyskujemy gwarancję, że nasze wnętrze zyska wyjątkowy charakter, a zarazem mamy pewność, iż nikogo fotografie nie wywołają konsternacji wśród naszych gości.

Jak eksponować zdjęcia?

By zdjęcia prezentowały się naprawdę dobrze, należy je odpowiednio oprawić. Nie powinniśmy mieć z tym większego problemu, ponieważ ramki na zdjęcia dostępne w większości sklepów wprost zdumiewają i zachwycają swoją różnorodnością.

W zależności od preferencji i zamierzonego efektu, możemy wybrać ramki w jednym z klasycznych odcieni lub w wybranym, nawet najbardziej zwariowanym kolorze. Ciekawą propozycją, jeszcze do niedawna święcącą prawdziwe triumfy popularności, są antyramy, których atutem jest nie tylko uniwersalny, ale też nietuzinkowy wygląd.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *