5 rzeczy, jakich nie może zabraknąć w inspirującym pokoju młodzieżowym

kw. 14, 17 5 rzeczy, jakich nie może zabraknąć w inspirującym pokoju młodzieżowym

Wykańczasz pokój swojego nastoletniego dziecka i zastanawiasz się, jak zaaranżować miejsce, w którym będzie się ono czuło naprawdę wspaniale? Jeśli szukasz pomysłów na wykończenie inspirującego pokoju młodzieżowego, sprawdź jakie są najciekawsze trendy w aranżacji tego typu pomieszczeń.

Farba tablicowaquestions-2212771_1280

Jeśli myślisz, że tablica w pokoju będzie się źle kojarzyć twojemu dziecku, to jesteś w błędzie. Farba tablicowa to niezaprzeczalny hit ostatnich sezonów i sprawdzi się znakomicie również w pokoju nastolatka. Na tak wykończonej powierzchni można zapisać plan lekcji, ciekawe cytaty czy po prostu to co przyjdzie do głowy.

Hamak lub krzesło brazylijskie

W pokoju nastolatka obok miejsca do spania i nauki powinien znaleźć się także kącik do relaksu. Idealnie w tej roli sprawdzi się krzesło brazylijskie lub hamak. Taki element wystroju nie tylko doda luzu całej aranżacji, ale też z pewnością stanie się ulubionym meblem twojego dziecka.

Coś więcej niż biurko

book-1845356_640

Biurko jest nieodłącznym elementem wystroju pokoju każdego dziecka niezależnie od wieku. Jednak w pokoju nastolatka nie może to być zwykłe biurko – ważne aby w pobliżu było dużo miejsca do przechowywania, a na blacie swobodnie zmieścił się komputer oraz książki i notatki. Znakomicie sprawdzają się półki wiszące nad biurkiem. Więcej o tym, co powinno znaleźć się w pokoju młodzieżowym przeczytasz w artykule: Jaki powinien być pokój młodzieżowy?

Inspirujące napisy

Believe in yourself, never stop dreaming czy adventure is out there – to tylko kilka przykładów inspirujących napisów, jakich nie może zabraknąć w ciekawie urządzonym pokoju młodzieżowym. Możesz je wydrukować na sztywnych kartkach i powiesić na sznurku za pomocą klamerek. Równie efektownie będą prezentować się na plakatach.

Girlandy światełek

Sznury niewielkich światełek lub świecących bawełnianych kulek to nie tylko efektowna ozdoba świąteczna. Jest to także idealne uzupełnienie pokoju młodzieżowego – zapewnia nie tylko dodatkowe źródło światła, ale też pozwala stworzyć w pomieszczeniu przyjazny klimat.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *